Pravidla Běžecké výzvy B+

Běžecká Výzva Běžce+

Natřeme to Pražákům / Pražáci v (září) proti všem


1) Běžeckou výzvu pořádá Běžec TEAM s.r.o. a je zpřístupněna pro účastníky po úhradě zápisného. Výzvy se můžou účastnit ženy i muži.

2) Vlastní výzva se nevztahuje k území České nebo Slovenské republiky. Můžete běhat kdekoli. Rozhodující je vaše volba, kterou družinu podpoříte (Natřeme to Pražákům / Pražáci v (září) proti všem).

3) Doba trvání výzvy je 30 dní. Od 1.9. do 30.9.2021. Výzva je zahájena 1.79. v 00.01 a ukončena 30.9.2021 v 23:59:59.

4) Během výzvy můžete vkládat do formuláře běžecké výkony opakovaně. Není nastaveno žádné omezení. Vždy se musí jednat o jedinečný nový běh/chůzi, který můžete uskutečnit i několikrát v jednom dni.

5) V případě, že se prokáže, že vložený výsledek neodpovídá skutečnosti, nebude do celkové výzvy započítán a běžec bude z celkové evidence vyřazen.

6) Vložené údaje se na celkových součtech a grafech projeví automaticky do 5 minut.

7) Průběžné informace a výsledky budou zveřejněny i na FB stránce Běžec.eu a Myšlienky Běžca, ve FB skupině Běžec+ a Hubneme Během.

8) Pořadatel doprovodné soutěže v předprodeji běžecké výzvy je taktéž Běžec Team s.r.o., IČ 08577790, s tím že soutěž probíhá od 1.9.2021 do 30.9.2021. Účastníkem soutěže se stává pouze fyzická osoba – spotřebitel starší 18ti let, který uskuteční zakoupení (zaplacení) zápisného v daném termínu trvání soutěže. Výherci budou určeni losováním, které proběhne do 5ti dnů po skončení doby soutěže. Výherci budou o výhře informování prostřednictvím e-mailové komunikace. Výherci hlavních výher jsou povinni si výhru vyzvednout osobně. Výhry budou výhercům vedlejších výher doručeny prostřednictvím pořadatelem zvoleného doručovatele či jiným způsobem určeným pořadatelem. V případě, že si výherce ani po opakovaném upozornění výhru nepřevezme, nevyzvedne nebo se výherce odmítne při předání výhry prokázat průkazem totožnosti k ověření své identity či podepsat předávací protokol, propadá tato výhra pořadateli soutěže, který je oprávněn rozhodnout o jejím dalším užití. Pořadatel si vyhrazují právo vyžádat si v případě pochybností o nároku soutěžícího na účast v soutěži či na výhru od takového soutěžícího nezbytné doklady (např. doklad totožnosti, zejména za úče lem zjištění věku soutěžícího a oprávnění k převzetí výhry). Pokud soutěžící nepředloží na vyzvání pořadateli vyžadované nezbytné doklady, bude ze soutěže vyřazen. V takovém případě výhra propadá bez jakékoli náhrady ve prospěch pořadatele soutěže, který je oprávněn rozhodnout o jejím dalším užití. V případě, že se do soutěže zapojí menší počet osob, než je počet výher, a nebude tak možné všechny výhry přidělit konkrétnímu výherci, propadají tyto výhry ve prospěch pořadatele, který je oprávněn rozhodnout o jejich užití.
Do soutěže jsou vloženy tyto výhry:

Hlavní výhry:
1x Chytré hodinky Polar Vantage V2 + SNÍMAČ TEPOVÉ FREKVENCE POLAR H10

Vedlejší výhry:

 

Vkládání dat.
1) Formulář musíte vyplnit při každém zadání běhu. Pečlivě vkládejte především jméno bojovnice (může být přezdívka) a emailovou adresu. Emailová adresa slouží jako párovací znak všech vašich záznamů.
2) Zvolte si svoji běžeckou družinu, kterou budete hájit vyplňte ročník narození, pro následné vyhodnocení výzvy dle věkových kategorii a rozdělení cen.
3) Uběhnuté km zadávejte ve formátu s desetinou tečkou a měli by odpovídat důkazu.
4) Důkaz dokládá pravdivost vašeho důkazu a představuje screenshot vaší běžecké aplikace. Pokud chcete můžete udělat selfíe po doběhu.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení