Neohodnoceno

Magická karta Výzva Běžce+ - Pánský národní

Magická karta Výzvy běžce+ je ten nejlepší dárek co můžeš dát svému běžci, nebo jakým si můžeš udělat radost. Naše karta ti dá maximum možného. Otevře ti náš svět virtuálních výzev po dobu jednoho roku. Můžeš se účastnit libovolné z nich nebo všechny bez nutnosti platit startovné. Mezi tím si můžeš po dobu jednoho roku číst náš tištěný časopis Běžec+ a to ideálně vždy po doběhu v jnašem běžeckém triku, multifunkčním tunelu a běžeckém šátku. Co víš si od běžeckého ježíška přát.

Varianta běžeckého trika
Velikost
Skladem
Kód: 705
Značka: B+
2 880 Kč –50 % 1 440 Kč
Kategorie: Magická karta
KARTA VÝZVA rub Kreslicí plátno 1
2 880 Kč –50 %

on_on

Popis a vlastnosti materiálu:

Vlastnosti materiálu:  jde o materiál, který je vyroben z profilovaných vláken, která napomáhají odvádět pot z pokožky a urychlují jeho odpařování, jeho dostatečná pružnost,měkkost materiálu zaručuje pohodlí a větší přizpůsobivost při sportování. Materiál udrží tělo v suchu a pohodě i při největším horku a napomáhá tak ke zvyšování výkonnosti při sportu (tím, že výrobek rychle odvádí pot a udržuje tělo v suchu a šetří energii sportovce). Aby materiál odváděl spolehlivě pot, doporučuje výrobce, aby dres přiléhal na tělo. Při testech na odvod potu byly výrobky z Micro CoolMaxu během 30 minut naprosto suché, zatímco výrobky z bavlny obsahovaly ještě více než 50% vlhkosti.

Výhody: rychlý přenos potu od povrchu těla, zvýšená prodyšnost a tím vyšší komfort, po vyprání velice rychle suché, vlákna Micro CoolMax jsou odolná proti plísni a pachu.

Vzhled materiálu: malá oválná očka (bez lesku, vzhled matový)

Složení: Materiál DRYCOOL 135g, 100% polyester

 

Doba dodání: zakázková výroba - 2 týdny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: