Neohodnoceno

Pánský běžecký diář B+

Jsem praktický, exkluzivní a navržen výhradně pro sledování tvého výkonu. Jsem diář, který ti chyběl, protože zde nebyl. Budu tvůj věrný spojenec, který tě nezklame. Rádce a motivátor, který tě donutí jít běhat. Jsem tu pro tebe na celých 16 týdnů. Kdy začneme je na tobě. Nejsem datovaný. Obsahuju:

- Měsíční přehled
- Týdenní přehled
- Denní přehled metrik pro běh, výživu, zdraví a poznámky
- Osobní zóny tepové frekvence
- Predikci cílového času a tempa
- Predikci výsledku na základě aktuálního času na 10k
- Nastavení tempových zón do tréninkových plánů
- Tabulku 900 potravin, jídel a nápojů

Skladem (>5 ks)
Kód: 609
Značka: B+
249 Kč
Kategorie: VÝPRODEJ
pannský diář
Výprodej

Nejsem ani malý ani velký, Mám formát jako časopis B5. Vydržím jakýkoli tréninkový plán, dietu či tvé cvičení. Stejně dobře jsem připraven na tvé cíle a úkoly. Dokážu to snadno, jsem totiž nejpropracovanější sportovní a výživových diář na trhu. 

Obsahuju měsíční a týdenní shrnutí s přehledem, kde si definuješ své úkoly, přání a cíle. Jsem připraven zaznamenat veškeré běžecké metriky, zdravotní, výživové a dietní údaje. Jsem prostě dobrý. Denní přehled ti nabídnu vždy na jednu stranu diáře. Jsem sice navržen na naše tréninkové plány B+, ale můžeš mě používat i na vlastní cvičení, tvůj dietní režim nebo jen pocitovou evidenci tvého sportovního dne. Mám 164 stran, pro 16 týdnů tvrdé dřiny a nejsem rád sám. Proto ke mně patří i tréninkové plány a bohatý ON-LINE obsah určený jenom pro tebe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu